Adresa:Nová Živohošt´,Slapská přehrada, 97

Okres:Benešov

Obec:Křečovice

Kraj:Středočeský kraj

Oblast:Slapy a Orlík -Řeka:Vltava

Provozní doba:      Nadm.výška:275m

Popis:

Jedná se o výborném areálů u Slapské přehrady RELAX CENTRUM.

 V podzimní termin jsme pro Vás připravili krásnou dovolenou v Zakarpatských vyhlášených´´čánach´´a sauně.Ubytování v kanadských srubech.

 

Zahájena úplná rekonstrukce areálu !!!!!!!

Zveme Vás u Čan.

 

 Vybavení kempu:

Recepce-rezervační kancelar otevřena /Denně od 8:00 do 20:00 hod./

Toalety -ano

Sprchy-ano

Teplá voda-ano

Pitná voda-ano

Gril-ano

Parkování 1 auto zdarma v areálu.

 

           

RELAXE V ČÁNĚ
Vrcholem našeho AREÁLU– je Čán.


Postup při koupání ve Čáně  JE - typ SPA. Čán - vysoká kapacita, ve kruhlej  formě z litiny, která má historické keltské kořeny. Staří Keltové, kteří obývali oblast na Zakarpatskú ,udělali do vykopané jámy lemované zvířecí kůže, nalili minerální nebo železite vody, která pak odhodili horkými kameny napalene na ohni.

 Použili  tento postup pro léčbu zranění nebo nemocí.

 Dnes Čán  je z litiny  nebo železa, nebo dřevěné vany jako "Ofuro", který je vyhřívaný s otevřeným ohněm.  V nádrži může být několik lidí. Čán naplněné studenou vodou . Voda se postupně zahřeje na teplotu 35-40 stupňů. Optimální teplota vody v zásobníku 40 °, ale zkušený Čánsčiki"vařený",  aby dostali adrenalinu a  potichu pohybuje od 38 do 42 stupňů, obdržují plné terapeutickou sílu vody. Koupání v nádrži je třeba měnit s ponořením do studené vody, která je v blízkosti. Vertikální teplota má pozitivní vliv na lidský organismus a regeneruje pokožku.
Léčebný účinek lázně v ČANĚ
Díky železite vody, která je plná různych chimických prvku,pomaha zapomenout na stres, zbavit se únavy, deprese, nespavost a dalších nervových poruch. Kromě toho se můžete zlepšit činnost pohybového aparátu, zbavit se útoky neuralgie, revmatismus, osteoartrózy. Zdravější žíly, krevní cévy, obnovit normální průtok krve. Lékaři zjistili, že pravidelné návštěvy Čánu  výrazně snižuje riziko nachlazení. Díky dostatečně vysoké teplotě, aby se 42 stupňů Celsia, pronikají přes póry léčivých složek železitych vod, z těla vychazi toxiny, kůže se stává hladká a pružná. Navíc by takový zpevnění těla zlepšuje nervovou soustavu, kardiovaskulární systém, zvyšuje libido (muži i ženy), stimuluje imunitní systém a štítnou žlázu, zlepšuje činnost pohybového aparátu, zotavení z poranění a zlomenin, výnosů pevnost a pružnost pokožky. Léčivá koupel tělo vrátí harmonické rovnováhy!


Řádky režimu zásobování
Unikátní forma relaxace - terapeutické vana. Koupání ve vaně stimuluje imunitní systém, zlepšuje činnost pohybového aparátu, kardiovaskulárního a nervového systému, zotavení z poranění a zlomenin, obnovuje elasticitu a pružnost pokožky:


Čán Zakarpatský s bylinkami
Cítit sladkou vůni bylinek a na Zakarpatské léčit tělo i duši v nádrži s nejlepšími zakarpatských bylin. Čan dá pocit pohodlí a štěstí, zmírnit stres a čistí tělo.


Čán s okvětními lístky růží
Kromě estetické potěšení, vat ovlivňuje jeho chuť na tenké struny duše odstranění stresu a zlepšuje náladu. V kontaktu s kůží obnovuje to, takže pokožka hladká a hedvábná. A co je nejdůležitější - růže posiluje imunitní systém!

 

  Čan s přírodním extraktem borovice

Vana s extraktem borovice zlepšuje mikrocirkulaci cév, regulaci krevního tlaku, podporují hubnutí, zvýšit pružnost pokožky, předcházet nachlazení.
Dýchej, dýchej zhluboka léčivou vůni jehličí - A očistit své plíce .


                                                       

 

 

Klikněte zde pro úpravu nadpisu

Provoz ČÁNU.

Uvedené ceny jsou za jednou hodinu relaxu v Čaně - 950Kč./1hod.pro 6-osob.

Další osoba:160Kč./hod.

Zahradní víkend v Relax Centru - 350Kč./den 6-osob.Další osoba 60Kč.(gril,ohniště).